O firmie

Firma powstała w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie rynku na „pomysł” zapewniający szybką i sprawną realizację inwestycji mostowych, co skutkuje relatywnie obniżonym kosztem budowy.

Zdajemy sobie sprawę iż w obecnej sytuacji rynkowej, koszt roboczogodziny i czas realizacji inwestycji jest kluczowym aspektem cenotwórczym, nasza kadra zapewnia kompleksową obsługę budowy, począwszy od doradztwa, koncepcji a skończywszy na projekcie i realizacji zadania.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

To przede wszystkim pomysł i nieszablonowe podejście do tematu. Dzięki naszemu 15-letniemu doświadczeniu w dziedzinie wykonawstwa i projektów technologicznych, których zagadnieniem jest: hydraulika siłowa, podparcia tymczasowe, nasuwanie i podnoszenie konstrukcji.
Jesteśmy w stanie szybko reagować i dobrać najoptymalniejszą technologię, która pozwoli skutecznie zrealizować zadanie.

Realizujemy wszelkiego rodzaju:

  • projekty technologiczne
  • podnoszenia konstrukcji i wymianę łożysk
  • podparcia tymczasowe o dużych nośnościach przekraczających wartość 1000 ton
  • nasuwania konstrukcji stalowych oraz żelbetowych
  • dokręcanie i odkręcanie śrub przy użyciu kluczy hydraulicznych z siłą do 7000 Nm
  • sprężenia zewnętrzne prętowe i linowe o sile naciągu do 600 ton
  • konstrukcje stalowe w klasie ECX3 wg normy PN-EN 1090-2

Im temat bardziej skomplikowany, tym ciekawszy dla nas, dlatego nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i rozwijamy się sprzętowo, co gwarantuje nam swobodę podczas realizacji zadań oraz optymalne rozwiązania.

Dysponujemy m.in. pompami hydraulicznymi o dużych wydajnościach renomowanych marek ENERPAC, LARZEP oraz zestawami siłowników hydraulicznych o nośności od 5 do 100 ton.

Zapraszam do współpracy
Marek Błasiak